Фуршет з виїзним обслуговуванням - можливість влаштувати свято де завгодно!

Перевага фуршету - в тому, що даний захід може відбуватися майже у будь-якому місці: від особняка з вишуканим інтер'єром до павільйону, де з меблів - тільки столи; від банкетного залу до відкритої тераси. Кейтерінг та ресторани виїзного обслуговування проводять фуршети днями народжень, на презентаціях, на корпоративах і т.д. Загалом, в будь-незрозумілій ситуації - влаштовуйте фуршет, а якісний кейтеринг від персоналу Pro100 Event Agency усуне всі ваші організаційні тривоги!

Послуги кейтерингу на фуршеті - обслуговування самообслуговування

Фуршетні столи - це столи з закусками і напоями, які гості беруть самі. Відмінність від шведського столу в тому, що на фуршетах зазвичай пропонують тільки порційні закуски - на шпажках, у вигляді канапе, в тарталетках, іноді в порціонної посуді. Це дуже красиво виглядає - закуски для фуршетів виділяються в окремий напрямок кулінарії, і кухарі думають про естетичність цієї їжі чи не більше, ніж про її смак.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Кожен гість отримує можливість діяти без посередника в особі офіціанта: самому вирішувати, що виявиться у нього на тарілці, самому брати келихи або склянки з напоями. Але що таке кейтеринг, якщо офіціанти виявляються не потрібні? А секрет в тому, що вони все-таки потрібні - але цей кейтеринг залишається як би поза увагою гостей: гості бачать лише бездоганний результат.

По-перше, послуга кейтерингу полягає в тому, щоб сервірувати столи: красиво і зручно розставити закуски і посуд. З огляду на специфіку фуршетного меню, для цього потрібна справжня майстерність, а ВІП кейтеринг (Харків) може полягати в незвичайних і складних варіантах сервіровки.

По-друге, не замовити кейтерінг і залишити гостей один на один зі столами просто не можна - постійно потрібен акуратний контроль за наявністю частувань та напоїв, за брудним посудом, за освобождающимися підносами та іншими деталями. Столи не простоять в фотографічно бездоганному вигляді до кінця заходу - адже на них не реквізит, а справжня смачна їжа для живих людей, які прийшли перекусити і повеселитися. Замовивши кейтеринг в Харкові, ви будете знати, що персонал підтримує постійний порядок на столах і в залі в цілому - забирає вивільнену посуд і сміття, наливає алкоголь, ставить нові підноси з закусками, стежить за наявністю серветок і столових приладів, і т.д.

Кейтерінг "під ключ" на фуршетах різних форматів

Хоча фуршет - це вже цілком чітко визначений формат заходу, зі своїми сформованими традиціями, ми не намагаємося змусити замовників проводити тільки "правильні" фуршети. Ми разом розробляємо концепцію такого свята, яке ви хотіли б бачити - нехай і не вписується в канонічні уявлення про фуршетних столах. Будь-які види кейтерінгу хороші, якщо це буде доречно в конкретному приміщенні і порадує присутніх.

Так, наприклад, можна зробити легкий безалкогольний фуршет - наприклад, на науковій конференції, бізнес-тренінгу, лекційному семінарі і т.д. Це означає - замовити каву-брейк або інші кейтеринг послуги: поставити на столи легкі закуски, забезпечити людей посудом або, можливо, що закриваються лотками для упаковки порції з собою для тих, кому не хочеться їсти в відведений перерву.

Виїзний кейтеринг (Харків) допоможе вам організувати і дитячий фуршет. Крім різниці в асортименті пропонованих страв і напоїв, в такому випадку особливим має бути і виїзне обслуговування фуршету. Співробітники повинні допомагати різновікових дітям вибирати їжу, класти її на тарілки, брати столові прибори і т.д. Фактично, офіціанти частково беруть на себе роботу аніматорів, що створюють комфортну, безпечну і доброзичливу атмосферу на дитячому святі.

Як ще один варіант - на івент, де будуть сім'ї з дітьми, роблять дві фуршетних зони, дорослу і дитячу, з зрозумілими відмінностями в меню. Або ж для дітей роблять маленький фуршет, а для дорослих вибирають замовити банкет кейтеринг в Харкові.

Але кейтеринг від Pro100 Event - це можливість втілити і куди більш незвичайні задумки! Наприклад, посмажити барбекю на літньому майданчику та подати його на фуршеті під відкритим небом. Або влаштувати фуршет з елементами стріт-фуду - тому що хтось із гостей захоче ласувати мініатюрними тарталетки і канапе, а хтось із задоволенням підкріпиться соковитим бургером.

Загалом, якщо у вас є приміщення, столи і гості, готові їсти, спілкуватися і веселитися, - ми організуємо для них оптимальний кейтеринг в Харкові! Вартість кейтерингу обговорюється в індивідуальному порядку.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ