Кава-Брейк з Професійним кейтерингу: Приємне Доповнення Вашого Заходи

Перерва на каву або чай з легким частуванням - ось що таке класичний кави-брейк. Це, звичайно ж, не самостійне захід, - але кейтеринг і ресторани виїзного обслуговування здатні зробити каву-брейк незабутнім моментом для відвідувачів вашого івенту.

На які події доречно замовити каву-брейк або інші кейтеринг послуги?

Це ті заходи, які тривають досить довго, і, як правило, мають відношення до бізнесу, освіти, культури, науки або управління. Проводяться вони вдень, і їх освітньо-культурні завдання переважають над розважальними. До такого роду івент можна віднести семінари, тренінги, конференції, воркшопи, хакатони, творчі фестивалі та конкурси, з'їзди, і т.п. І звичайно ж, проводяться всі ці заходи зовсім не в кафе, а в бізнес-центрах, конференц-залах, в навчальних закладах - тобто там, де для разової організації харчування знадобиться кейтеринг в Харкові.

Замовити кейтеринг на такі заходи потрібно не так заради престижу, як заради простої задачі - пригостити відвідувачів гарячим напоєм і легким перекусом. Це доречно тоді, коли час на ланч обмежена, а приміщення не передбачає розміщення гостей за столами. Втім, якісний кейтеринг дозволить зробити навіть недовгий кави-брейк вишуканим і смачним!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Що таке кейтеринг на каву-брейк?

Виїзне обслуговування кава-брейку можливо в двох форматах.

Найчастіше послуга кейтерингу - це підготовка і проведення обмеженого в часі кава-брейку. Тобто, напої та їжу гостям пропонують або в перерві, або перед початком заходу, або після його закінчення. В інше же час гості зайняті основною програмою.

Але другий формат - це кейтеринг, який передбачає обслуговування відвідувачів протягом усього заходу, за їх запитами. Організувати кейтеринг "під ключ" таким чином цілком раціонально з кількох причин. Гостям це зручно тим, що можна не чекати перерви, а перекусити коли захочеться. А для персоналу зручність полягає в тому, що не створюється стовпотворіння людей, які все одночасно хочуть швидко отримати свою каву і взяти їжу. Так організовують виїзний кейтерінг (Харків) на івентах, що не вимагають від гостей обов'язкового невідлучно присутності на основній програмі - на фестивалях з декількома локаціями, на творчих конкурсах і воркшопах, на Хакатони і "днях науки", і т.д.

Послуги кейтерінгу в обох випадках - це безпосереднє обслуговування гостей в поточному режимі: приготування кави в кавомашині, заварювання чаю, роздача сендвічів або солодощів. Але до цього зазвичай додаються й інші види кейтерінгу: нарізка фруктів і сирів, завчасне приготування сендвічів, підготовка десертів - тістечок, цукерок ручної роботи, печива з логотипом компанії і т.д. Звичайно ж, у вартість кейтерингу завжди включають сервіровку столів з передбаченими частуваннями.

Які частування на каву-брейк варто запропонувати гостям, замовивши кейтеринг в Харкові?

В першу чергу на каву-брейк людям пропонують каву і чай. Причому ВІП кейтеринг (Харків) - це приготування різних напоїв на основі кави, - в тому числі з сиропами, корицею, маршмеллоу, малюнками на пінці і т.д. І чаї теж можуть пропонуватися різні - не тільки залиті окропом пакетики, а й заварені в чайничках елітні сорти.

Але напої - це ще не все! Виїзний персонал готує до столу на каву-брейк просту легку їжу - сендвічі, тарталетки з різним наповненням, "шпажки", фруктові нарізки, і т.д. Більш складні страви готуються заздалегідь і доставляються до місця проведення кава-брейку - до таких страв можна віднести тістечка і порційно розрізані торти, спеціально випечений печиво, грата, бургери і інші закуски. Співробітники готують порційне поділ, щоб гостям було зручно брати з загального столу окремі одиниці їжі або порції в індивідуальній посуді.

Крім вищеописаних варіантів, ви можете сміливо привносити свої ідеї - кейтеринг від Pro100 Event допоможе влаштувати таке частування відвідувачам вашого заходу, яке ви вважаєте виправданим. Наприклад, в жарку погоду буде цілком доречно пропонувати холодні чаї та безалкогольні коктейлі з льодом, а також холодні кавові напої.

Ну а якщо кава-брейку недостатньо, то для почесних гостей, співорганізаторів або активних учасників заходу можна замовити банкет кейтеринг в Харкові - паралельно з кавою-брейком або в інший час.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ