Послуга Кейтерингу на Коктейльному Вечері

Багато невимушеного спілкування, смачні напої у келихах на високих ніжках і, можливо, трохи танців — ось що таке справжня коктейль-партія. А що таке кейтеринг на такій вечірці? Це персонал, який з режисерським талантом створює всю цю кінематографічну атмосферу, залишаючи за кадром безліч дій: зміну порожніх келихів на повні, появу підносів із закусками та страв зі свіжими фруктами, "будівництво" багатоярусних конструкцій із наповнених келихів, і багато іншого.

Завдяки Pro100 Event Agency доступний такий кейтеринг у Харкові.

Кейтеринг на коктейльних заходах різних типів

У широкому розумінні коктейль — це захід, який починається після 18.00, і включає подачу різного алкоголю з невеликою кількістю легких закусок. І зараз у форматі коктейлю проводять івенти найрізноманітнішого призначення, стилю та тематики — корпоративи та вечірки для ділових партнерів, студентські випускні вечори, клубні сейшні тощо. Виїзний кейтеринг (Харків) потрібен тому, що такі заходи не завжди є сенс переносити до ресторану або клубу з баром — іноді набагато зручніше влаштовувати їх в офісній будівлі, в лофті, в котеджі, а влітку навіть на відкритому майданчику. Кейтеринг від Pro100 Event вирішить усі проблеми із частуванням для запрошених!

Крім того, дуже часто коктейль супроводжує культурну чи ділову подію, будучи доповненням, неформальною частиною заходу. Так буває на музичних, кіно- чи арт-фестивалях, на прем'єрах фільмів та вистав, на fashion-показах, на презентаціях різних проектів, на відкриттях виставок, на ділових та наукових форумах тощо. Відповідно, це потребує послуги кейтерингу, оскільки локацією для такого “супутнього” коктейлю може бути практично будь-яке приміщення – від конференц-залу у бізнес-центрі до фойє кінотеатру, від виставкового залу до холу у театрі.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Навіщо потрібно замовити кейтеринг на коктейльну вечірку?

Коли продумано формат заходу з коктейлем, вирішують, які види кейтерингу будуть потрібні.

Якщо локація простора, а гостей багато, то потрібні офіціанти, які будуть розносити таці з келихами, пропонуючи їх охочим. Це і є класична коктейльна вечірка — коли в приміщенні мінімум столів, але всі гості мають можливість взяти собі напій і, допивши, повернути офіціанту порожній келих.

Другий варіант, яким може бути виїзне обслуговування коктейлю - це все ж таки розміщення напоїв і легких закусок на столах, за принципом фуршету. Якісний кейтеринг на такому коктейлі – це ефектне сервірування та постійний контроль за тим, що відбувається: офіціанти повинні швидко прибирати опустілі келихи звідти, де їх залишають гості, наповнювати нові келихи, стежити за наявністю закусок та своєчасно ставити нові таці з частуваннями та напоями. ВІП кейтеринг (Харків) – обслуговування, яке визначає хід та атмосферу свята. В ідеалі завдання персоналу — не допустити як того, щоб гості ходили з порожніми руками без келихів або не знали, де взяти закуску, так і того, щоб присутні швидко перебрали з алкоголем і сп'яніння стало б на заваді спілкуванню та танцям.

Бажаючи отримати кейтеринг "під ключ", організаторам вечора варто зрозуміти, які саме напої та в якому співвідношенні вони вважають за доречне на своєму заході. Справа в тому, що коктейльний формат не завжди має на увазі, що там подають лише напої-коктейлі.

Замовивши кейтеринг у Харкові, варто знати, що суворіші за форматом або розраховані на більшу кількість відвідувачів заходи зазвичай обходяться без послуг бармена (тобто без змішування коктейлів). На них офіціанти розливають по келихах і розносять залом ігристі вина, мартіні, сангрію тощо. Міцний алкоголь на коктейльних вечірках не дуже прийнятий, але іноді, у меншому співвідношенні, його також пропонують. І якщо так, то на додаток до міцних напоїв гостям має пропонуватися содова та лід у кубиках.

Але якщо ви хочете порадувати своїх гостей саме коктейлями, то кейтеринг та ресторани виїзного обслуговування без проблем задовольнять це бажання. Вартість кейтерингу з авторськими коктейлями буде вищою, але захоплення гостей того варте! Ті коктейлі, які можуть зберігати свій вигляд у келихах якийсь час, виставляють на столи заздалегідь, щоб люди просто брали келихи з напоями, що зацікавили. А ось заради коктейлів, які мають бути випиті одразу після змішування, варто влаштувати бар – коктейль кейтеринг може включати послуги бармена, який готує алкогольні напої на запит гостей.

Для випадків, коли одного коктейлю недостатньо, ви можете замовити бенкет кейтеринг у Харкові. А для безалкогольних заходів краще замовити каву брейк чи інші послуги кейтерингу.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ