Види кейтерингу на Конференціях та Ділових Заходи

Частування для гостей на конференції - не просто можливість перекусити, а окрема повноцінна частина заходу. Замовивши кейтеринг в Харкові на свій бізнес-івент, ви сприяєте поліпшенню іміджу вашої компанії в очах тих людей, які прийшли на захід. Тому так важливо, щоб кожна послуга кейтерингу була продуманою і підкреслювала особливості вашої події.

Комплексні послуги кейтерингу на наукових і бізнес-конференціях

Конференція може тривати кілька годин або повний день, а іноді і кілька днів. Оптимально буде запропонувати частування гостям після заходу, а якщо воно тривалий - то влаштовувати перерви на перекус і спілкування кожні 3-4 години.

Тому кейтеринг повинен бути комплексним - адже кожен такий сеанс прийому їжі і напоїв буде проходити в своєму форматі.

Основний перерву, тобто обід, зазвичай влаштовують в форматі класичного фуршету - "шведського столу". Замовити банкет кейтеринг в Харкові на діловий захід - звичайно не найкраща ідея: банкет забирає додатковий час, вимагає багато місця і великого кількість столів і стільців. А ось кілька столів з закусками різних типів - найбільш раціональне рішення для обідньої перерви. На столах можуть бути овочеві салати, канапе, нарізки сирів і копченостей, а також десерти і фрукти - виїзний кейтерінг (Харків) включає красиву сервіровку і допомогу гостям у виборі страв.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Для невеликих за тривалістю перерв можна замовити каву-брейк або інші кейтеринг послуги з організації невеликого перекусу з безалкогольними напоями, сендвічами і печивом. Крім послуг барист, які готують каву, потрібно взяти в оренду кавоварку - для швидкого приготування кави різними способами і з різними добавками.

У вартість кейтерингу можна включити завчасне приготування і роздачу гостям Ланчбокс. Це зручно, якщо в приміщенні неможливо розмістити фуршетні столи, немає часу або технічної можливості підготувати ефектну сервіровку. Тоді заготовлені по числу відвідувачів ланчбокси з готовою смачною їжею і одноразовими столовими приборами замінять стандартний обід і дозволять гостям не клопотати про перекус самостійно.

Після завершення офіційної частини конференції доречно влаштувати невеликий ділової коктейль, теж входить в виїзне обслуговування конференції. Замовити кейтеринг для коктейльної вечора слід заради подачі алкоголю офіціантами і облаштування фуршетних столів з закусочними делікатесами. Коктейль дозволяє в неформальній обстановці поспілкуватися з колегами і партнерами, завести або закріпити корисні знайомства. Та й в цілому, невеличке свято після насиченого інформацією дня істотно поліпшить враження всіх учасників про конференцію. Ця послуга може входити в кейтеринг "під ключ".

Чим відрізняється якісний кейтеринг на бізнес-заходах?

ВІП кейтеринг (Харків) має на увазі те, що частування гостей ретельно вписується в спрямованість заходу, а часом навіть в корпоративний стиль компанії-організатора конференції. Так, наприклад, якщо конференція присвячена медицині або косметології - кейтеринг в Харкові дозволить зробити акцент на здоровому харчуванні і корисних закусках.

Варто також враховувати цільову аудиторію учасників та її ймовірні смаки. Наприклад, якщо захід орієнтовано на молодих вчених або підприємців, то доречний "швидкий" формат їжі, прийнятий у молоді. Кейтерінг на конференції для "мілленіалов" - це ті ж ланчбокси з салатами і бургерами, або шведський стіл з порційними холодними закусками. А ось для представників старшого покоління (наприклад, запрошених лекторів, заслужених експертів і т.д.) має сенс продумати гарячі страви і, можливо, окремий банкетний стіл. Такий поділ теж можливо: потрібно лише грамотний кейтеринг, і ресторани виїзного обслуговування зможуть приготувати на місці два різних столу.

Також ВІП кейтеринг (Харків) - це різні варіанти столів для відвідувачів з різними категоріями вартості квитків на захід. Що таке кейтеринг в цьому випадку? Наприклад, у вартість найдорожчого квитка може входити фуршет в перерві і афтепаті з коктейлем після офіційної частини. Середні за вартістю квитки можуть включати тільки фуршет. А для тих, хто придбав найдешевші квитки, організовують кава-брейк - тому що створювати враження обділеності гостей частуванням не варто, простіше включити вартість чашки кави і тістечка в ціну запрошення.

Кейтеринг від Pro100 Event дозволить врахувати кожен нюанс заходи, і створить найсприятливіший враження у всіх відвідувачів!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ