Кейтеринг на Масових Заходах для Дорослих та Дітей

Залежно від того, денний захід чи вечірній, чи відома точна кількість гостей, чи орієнтований масовий захід на дітей чи тільки на дорослих, чи буде він проходити в приміщенні чи просто неба, — обмірковується, які види кейтерингу на ньому доречні. Різноманітність рішень не обмежена практично нічим, і ви можете вибрати, який кейтеринг від Pro100 Event вам потрібен - від організації "солодкого столу" для дітей до коктейлю для елегантної дорослої публіки.

Типи масових івентів та виїзний кейтеринг (Харків)

Замислюючись про те, що таке кейтеринг на масових заходах, неминуче доведеться замислитись і про те, а що таке самі масові заходи? Тому що широке трактування визначення породжує роздуми у цілком практичних аспектах. З одного боку, будь-який захід вже можна назвати масовим, якщо там присутні хоча б понад три особи. З іншого — щодо негласного та неписаного тлумачення, з яким стикаються організатори івентів, масовий захід — це подія, де немає обмеженого списку гостей. До таких належать вуличні івенти, заходи без запрошень, заходи з можливістю присутності на них будь-кого, крім заздалегідь запрошених, тощо. Кейтеринг та ресторани виїзного обслуговування на таких подіях мають вирішити складне завдання — як пригостити всіх і при цьому зробити це красиво, організовано, без черг за їжею та метушні.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Виїзне обслуговування масових заходів у приміщеннях

У приміщеннях кейтеринг у Харкові може бути доречним на відкриттях художніх виставок та бієнале, на творчих фестивалях та конкурсах, на виставках-ярмарках, на презентаціях товарів та компаній тощо.

Досить поширене рішення – замовити каву брейк чи інші кейтеринг послуги на івенти таких типів. Відвідувачам буде запропоновано гарячий напій та, наприклад, печиво чи інші солодощі. Перевагою такого рішення є те, що без надмірних витрат можна підготувати продукти на велику кількість порцій і це вихід для заходів з непередбачуваною кількістю гостей.

Послуга кейтерингу для вечірнього, урочистого масового заходу - це подача офіціантами тацю з келихами шампанського. Так роблять на презентаціях, театральних прем'єрах, прем'єрних показах фільмів тощо.

ВІП кейтеринг (Харків) – це робота офіціантів, кухарів та барменів з елементами кулінарного шоу: професіонали високого рівня на очах публіки влаштовують видовищне приготування незвичайних страв чи коктейлів.

Іноді потрібне специфічне обслуговування — наприклад, якщо на заході має бути дегустація різних сортів одного продукту, або страв народної кухні, або ще якоїсь специфічної їжі. Але і це можна вирішити завдяки індивідуальному підходу до кейтерингу!

А для більш стандартних заходів завжди можна замовити бенкет кейтеринг у Харкові.

Заради чого варто замовити кейтеринг на захід на свіжому повітрі?

Частування, навіть невелике, завжди дуже тішить тих, хто прийшов на івент. Щоб розрахувати виправдану вартість кейтерингу, потрібно вирішити, чим краще пригощати відвідувачів і скільки порцій ви розраховуєте.

Наприклад, на спортивних змаганнях на стадіоні, майданчику спорткомплексу чи іншої відкритої локації учасникам та глядачам варто пропонувати, як мінімум, прохолодні безалкогольні напої та воду. Послуги кейтерингу будуть наповнювати склянки і стежити, щоб напої дісталися охочим.

Замовивши кейтеринг у Харкові на фестиваль чи свято на відкритому майданчику, можна вирішити проблему частування охолодженими напоями та “вуличною їжею”. Готується така їжа на місці, і можливе меню дуже варіативно — від хот-догів та бургерів до м'ясних та вегетаріанських закусок у лаваші. Також кейтеринг для літнього масового заходу — приготування м'яса на мангалі та організація зони барбекю.

Кейтеринг "під ключ" на дитячому святі може полягати у приготуванні морозива або молочних коктейлів, а також пригощанні дітей солодкими напоями, фруктами та кондитерськими виробами. Персонал, звичайно ж, контролює роздачу частування дітям — або видає порцію безпосередньо в руки кожної дитини, або стежить за тим, як діти беруть їжу зі столу, допомагаючи їм за необхідності. Для дорослих на цьому ж заході може бути передбачений окремий “шведський стіл” із закусками та, можливо, з алкоголем.

Якісний кейтеринг – це не просто готування та роздача їжі. Виїзний персонал на масовому заході завжди бере на себе частину організаторських завдань: стежить за регламентом події, допомагає відвідувачам орієнтуватися на локації, розподіляє заготовлене частування так, щоб його вистачило всім і всю тривалість івента. Тому професійна команда суттєво допоможе вам на будь-якому масовому заході.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ