Організація шведського столу з кейтерингом від Pro100 Event

Якщо не вникати в питання, що таке кейтеринг у різних його аспектах, можна подумати, що на шведському столі він зовсім не потрібен — адже відомо, що шведський стіл передбачає самообслуговування. Але це лише поверховий погляд. Виїзний кейтеринг (Харків) забезпечує появу та продумане розміщення їжі на столах, допомогу людям у тому, щоб брати їжу на персональну тацю, а також прибирання столів після заходу. Якісний кейтеринг скорочує час, який гості проведуть за вибором їжі, оскільки грамотне розташування страв допоможе їм швидко все побачити, покласти у свою тарілку і не чекати на офіціанта чи інших людей у черзі.

Якими бувають шведські столи, чим там годують та навіщо там кейтеринг?

Різновидом шведського столу варто вважати фуршет. Іноді навіть думають, що це те саме, але різниця все-таки є — не всякий шведський стіл є фуршетом. Фуршет — це урочистий, переважно вечірній захід. Там буває алкоголь, там створюють вишукане та складне сервірування. На фуршетах ніколи не ставлять миски чи лотки з їжею, звідки гості беруть собі довільну бажану кількість страви – класичний фуршетний стіл передбачає або штучні кулінарні вироби на загальних тацях, або порції в окремому посуді – у маленьких салатниках, креманках, блюдцях.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Тоді як замовивши кейтеринг у Харкові на шведський стіл, ви можете включити в меню страви, які не діляться на передбачувані порції і подаються на загальних тацях: салати, рагу, плов, запечена картопля часточками і т.д. На обіді зі шведським столом можуть бути перші страви, що розливаються із загальної ємності. Послуга кейтерингу, яка може бути затребувана за наявності великої кількості таких страв, - це допомога персоналу в накладанні такої їжі на тарілку гостю на його прохання.

У вартість кейтерингу також включають контроль персоналу за обладнанням для підтримки потрібної температури страв та напоїв. Наприклад, якщо в меню є морозиво, його подають з холодильної установки. А інші страви, навпаки, вимагають постійного нагріву, щоб подаватися гарячими — наприклад, фондю у фондюшницях. Кейтеринг "під ключ" часом включає навіть розігрів їжі в мікрохвильових печах на прохання гостей: наприклад, якщо йдеться про гарячі перші страви, м'ясні та рибні страви під розплавленим сиром, про гарячі бутерброди, про молоко до пластівців або какао, і т.д. Також на шведських столах бувають чай і кава - виїзне обслуговування шведського столу включає контроль постійної наявності окропу в чайнику або установці-бойлері, доливання туди води, включення та відключення цього обладнання тощо.

Як продумують меню на шведський стіл кейтеринг та ресторани виїзного обслуговування

Перед тим, як замовити кейтеринг для обслуговування шведського столу, визначають, у який період дня відбуватиметься цей прийом їжі. Бо шведський стіл не універсальний. Якщо для разового перекушування на заході можна замовити каву-брейк або інші послуги, незалежно від часу доби, то шведський стіл буває сніданком, обідом або вечерею.

Різниця — у категоріях страв, що пропонуються у різний час дня. Наприклад, уранці доречні молочні страви, але неактуальні супи. Увечері перші страви теж не ставлять, але урізноманітнять асортимент гарнірів та закусок. У всі три прийоми їжі включають холодну та гарячу їжу, холодні та гарячі напої, м'ясні та вегетаріанські страви – щоб кожному гостю було що вибрати.

ВІП кейтеринг (Харків) дозволяє максимально варіювати та розширювати меню – тому що фактично немає страв, які б не підходили для шведського столу. І якщо гостей багато, то запропонуйте їм багатий та різноманітний шведський стіл. Це краще, ніж замовити банкет кейтеринг у Харкові з тим же меню, але вирішувати проблеми розміщення обідніх столів та розтягування часу заходу через особливості персонального обслуговування.

Коли потрібен шведський стіл та послуги кейтерингу на ньому?

Усі види кейтерингу вирішують певні завдання. У шведського столу це завдання максимально просте - швидко нагодувати гостей. А оскільки їжа — базова потреба кожної людини, то шведський стіл є доречним на будь-якому тривалому заході.

Кейтеринг у Харкові допоможе вам нагодувати дружню делегацію в готелі або в будь-якому іншому приміщенні — якщо, наприклад, люди приїхали на конференцію, що триває один або кілька днів. Також шведський стіл чудово зарекомендував себе на корпоративних святах для великих колективів.

Кейтеринг від Pro100 Event допоможе влаштувати смачний шведський стіл на сімейному чи дитячому святі, на ювілеї з колегами чи друзями, на новорічному святі чи будь-якій іншій події.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ