Rate this item
  • 4.00 / 5 5
(4 votes)

Якщо хочете провести новорічні свята яскраво та насичено і подарувати своїм діткам трохи магії, івент-агентство в Харкові пропонується зануритися в неперевершену атмосферу зимового чарівництва разом!

Чому варто вибрати дитячий квест до Нового року від Pro100 Event?

Розвага для дітей на новорічні свята - це завжди гостра тема для люблячих батьків. Завжди хочеться чимось здивувати і порадувати дитини, та й ще й так, щоб для малюка цей Новий рік обов'язково запам'ятався чимось особливим.

Наша команда розробила сценарії новорічних квестів і свят для дітей, які можна замовити як для групи (наприклад новорічний ранок для дітей співробітників), так і для окремої дитини.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

  • Ми створили за мотивами мультфільму "Холодне серце"Неповторний сценарій. Це казкова історія для дитини в Новий рік, яка враховує вікові особливості та інтереси дітей. У нас є готовий концепт, який ми адаптуємо під потреби кожного клієнта!
  • Професійні підрядники. Щоб свято на Новий рік для дитини пройшов на найвищому рівні, важливо щоб всі його учасники були досвідченими і відповідальними. Для Просто Івент організація новорічних ранків на замовлення - це особлива місія і тому ми вибираємо тільки перевірених аніматорів, артистів і ведучих.
  • Сучасний концепт. Сьогодні дітям вже не цікаво просто водити хоровод. Вони хочуть модний, сучасний і цікавий новорічне свято. Ми стежимо за новинками і трендами, а значить зможемо догодити найвибагливішим маленьким клієнтам.
  • Гнучкість програми. У кожної компанії або сім'ї свій бюджет на організацію зимового дозвілля і ми можемо підібрати шоу-програму виходячи з ваших побажань: срібне шоу, фокуси, святкова піньята на новий рік, анімаційна програма і багато іншого.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Для кого підходять наші новорічні ранки?

Напевно, ви ставите питанням: чи можна організувати свято в школі, на роботі або у вас вдома?

Звичайно можна. Ми працюємо з різними майданчиками і компанія. Тут точно немає ніяких обмежень:

  • Для домашнього привітання дитини з Новим роком! Хочете подарувати особисто своєму малюкові казку? Ми розробимо індивідуальний новорічний квест, який дитина пройде разом з героями улюбленого мультфільму! Йому точно не буде нудно або самотньо.
  • Новий рік для дітей співробітників. Часто виникає необхідність придумати розважальну програму на роботі, наприклад, в сервісних компаніях або новий рік для співробітників айті. Навіщо ламати голову і збирати все по частинах, якщо у Просто Івент є готове рішення!
  • Організація новорічного ранку для класу. Зазвичай, цю місію бере на себе школа ... але сценарії з року в рік повторюються, а конкурси та ігри вже приїлися сучасним школярам. Проведення новорічного ранку від Pro100 Event - це можливість абсолютно по-новому поглянути на шкільний Новий рік!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що входить в "Новорічний казковий квест"?

Наповнення програми може змінюватися в залежності від особистих побажань. Стандартний новорічний ранок - це:

За подробицями, а також з приводу вартості новорічної програми - звертайтеся за телефонами на сайті. Ми завжди раді відкрити для дітей двері в казковий світ!

Previous Post Новорічний Корпоратив 2022/2023
Next Post Замов Діда Мороза і Снігуроньку

Залишити відповідь