Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Якщо ваша компанія вже має досвід у проведенні тимбілдингів та ігор на командоутворенняАле ви шукаєте щось новеньке, ми із задоволенням розповімо вам про неймовірно крутий, але ще не дуже популярний формат – проведення історичних рольових ігор. Як варіант тімбілдінга це відмінно підійде для молодих та активних компаній, де більшість співробітників – молоді люди до 35 років.

Чому ми так визначаємо основний сегмент цільової аудиторії? Тому що рольові ігри як тімбілдінг - Це завжди щось дуже активне і вимагає фантазії та включеності ваших співробітників. Якщо ваш середній вік старший, але ви впевнені, що це відмінно підійде вашій компанії – ми зробимо все можливе і неможливе, щоб ваші припущення виправдалися.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що таке тімбілдінг у форматі рольових ігор?

Незважаючи на свою досить непросту назву, організувати тімбілдінг у Харкові такого формату досить просто. Зараз існує безліч організацій, які обладнають тематичний декор, де ви можете взяти в оренду реквізит для тімбілдінга, костюми та навіть точки активності та атракціони.

Наприклад, у Pro100 Event є середньовічний тир з луком і стрілами, який відмінно впишеться в тематику Стародавньої Греції і так далі. Але про все по порядку.

То що це таке? За своєю суттю рольові ігри – це відтворення атмосфери певної доби та проведення тематичних ігор для компанії. Найкраще взяти за основу не просто якусь історичну епоху, а припустимо, сюжет із історичного фільму чи міфу. Так буде і цікавіше, і простіше у сприйнятті.

Наприклад, організувати Олімпійські Ігри або відтворити атмосферу Лицарського Турніру. Оскільки співробітники сприймають це як гру, часто одягають костюми, то почуваються вони простіше і розкутіше. А це одне з першочергових завдань проведення тімбілдінгу.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Який формат тімбілдінга вибрати?

У принципі, концепцію проведення рольових ігор можна вписати практично будь-який формат.

  • Проведення квесту. Допустимо, співробітники отримують завдання відкрити загадки середньовічної схованки, щоб отримати винагороду. У ході квесту фахівці підбирають завдання для тимбілдингу таким чином, щоб вирішити завдання саме вашої фірми та опрацювати необхідні аспекти взаємодії колективу, на які ви хотіли б звернути увагу.
  • Проведення спортивних змагань. Спорт – завжди об'єднує людей, залучає їх та допомагає розкрити свої нові грані. Доповнивши спортивні завдання певними сенсами і внісши в них тематику якоїсь історичної епохи, ви знову ж таки допомагаєте людям відчути себе більш комфортно.
  • Тематичні творчі майстер-класи. Якщо ви надаєте перевагу все-таки опрацювати більш креативну сторону своєї команди, можливе проведення творчих тематичних майстер-класів. Наприклад, занурення в епоху Ренесансу - це і майстер-клас з живопису, і скульптура, і, можливо. Вокальні майстер-класи.

Проведення тимбілдингів у Харкові – це один із перспективних напрямів івент-індустрії. Ми допоможемо створити тимбілдинг, який:

  • Вирішує саме ваші корпоративні завдання
  • Відповідає всім сучасним тенденціям
  • Дарує максимум позитивних емоцій
  • Має довгостроковий ефект
  • Допомагає підтримувати необхідну атмосферу у колективі

Замовити проведення тимбілдингу можна залишивши свої контактні дані через форму зворотного зв'язку або телефонами на сайті. І так, до речі, просто Івент Еженсі раді живому спілкуванню. Тож чекаємо з нетерпінням на вас у нас на консультації.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Previous Post Як в Харкові пройшли Випускні 2019
Next Post Тимбилдинг для великих фірм, середніх і малих: в чому відмінність

Залишити відповідь