Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Вибираєте формат корпоративного заходу?

Хочете організувати тімбілдінг для співробітників, але в той же час було б круто провести квест? Тепер немає необхідності вибрати, адже креативне агентство з організації заходів в Харкові об'єднало ці формати і вийшло щось нове і неймовірно цікаве!

Організація тімбілдінга в форматі квесту - це нова топова послуга в івент-сфері. Чому цей формат набирає популярності і користується попитом серед найуспішніших корпорацій?

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

  • Можливість підібрати різноманітну тематику: ігри патріотів, лицарський турнір, пошук скарбів, ігри розуму - Pro100 Event Agency підбере для вас ідею тімбілдінга в залежності від особливостей вашої компанії. Немає ніяких обмежень!
  • Комбінування різних за складністю і активності завдань: тимбилдинг-квест це можливість гармонійно об'єднати активні ігри та атракціони (такі як крейзі баскетбол або навіть перетягування каната) з логічними іграми та іграми на координацію. Завдяки досвідченим організаторам тімбілдінгу, маршрут квесту буде продуманий до дрібниць, а значить ніхто з учасників не відчує дискомфорту або втоми.
  • Підходить для компаній різного розміру: організація тімбілдінга для великої компанії або ж для фірми зі штатом в 20 чоловік - це не має значення, адже всі учасники розбиваються на рівноправні команди і їх кількість може бути будь-яким
  • Індивідуальний сценарій допоможе вирішити завдання, які ставить перед собою саме ця компанія. Ми розробляємо ідею для корпоративу в залежності від того, яку мету ви переслідуєте: згуртувати колектив або ж виявити його проблеми, познайомити співробітників або розкрити нові таланти.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Квест-тімбілдінг - це можливість відпочити і пропрацювати всі труднощі, які виникають в організації. З власного досвіду знаємо, що після таких заходів працівники повертаються в офіс в піднесеному настрої і ще довго діляться емоціями.

Для проведення подібного формату тімбілдінга дуже важливим є правильний підбір ведучого, адже саме від нього дуже часто залежить те, наскільки залученими будуть учасники команд і яка атмосфера пануватиме під час проходження випробувань. Наше івент агентство працює тільки з найкращими провідними для корпоративів, а це значить, що вони володіють необхідними навичками та досвідом, щоб працювати з будь-якою публікою.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Де краще організувати квест-тімбілдінг?

Безумовно, краще місце для проведення тимбилдинга - на природі. Адже саме на відкритій місцевості у вас буде можливість використовувати габаритні атракціони в оренду, а також, в літній період, провести ігри в воді.

Чудово підійдуть заміські комплекси, на території яких можна організувати різноманітні активності і використовувати різні локації, не турбуючись про безпеку або про те, що хтось може перешкодити проведенню квесту.
До речі, якщо говорити про безпеку, дуже важливо врахувати, що ігри на природі - це завжди ризик подряпатися або наставити синців. До того ж, не варто забувати про укуси комах. Тому, якщо ви плануєте проведення на природі корпоративу десь далеко від цивілізації не забудьте взяти з собою медпрацівника і мінімально необхідну аптечку.

Крім природи, можна використовувати також міські локації, що допоможе скоротити витрати на транспорт. Наприклад, підійдуть арт-майданчика з великими павільйонами або багатоповерхові конференц-зали. У кожному окремому залі або його зоні можна обладнати будь-якої етап квесту, використавши простір по максимуму.

Замовити квест-тімбілднг в Харкові не так вже просто, адже деякі компанії вже працюють в такому форматі. Якщо ви читаєте цей текст, то вам пощастило і ви знайшли те саме івент-агентство, яке допоможе вирішити ваші завдання і зробить захід ефективним, корисним і цікавим.

Previous Post ідеальний Тімбілдер
Next Post Підготовка до новорічного корпоративу

Залишити відповідь