Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Всі ми іноді помиляємося. І помилятися, це добре і навіть правильно ... Але якщо нам вчасно дадуть підказку, то швидше за все, ми досягнемо результату швидше і зможемо зберегти не тільки час, а й фінанси. Просто Івент Еженсі завжди піклуватися про своїх замовників, як справжніх, так і майбутніх, тому ми із задоволенням ділимося з вами секретами про те, як уникнути помилок в організації тімбілдінга.

Якщо ви вирішили замовити тимбилдинг або організувати корпоратив самостійно, вам важливо врахувати:

  • Середній вік співробітників фірми - адже вік часто визначає інтереси і захоплення.
  • Сферу діяльності компанії: якщо у вас організація, пов'язана з розробкою сучасних технологій, наприклад, то і тематика, а також наповнення тімбілдінга повинні бути відповідними. Якщо ж у вашій компанії більше співробітників віддають перевагу спокійному формат відпочинку, то це важливо врахувати в підготовці, щоб тимбилдинг не створював дискомфорт.
  • Розмір бюджету. Звичайно, іноді хочеться розгулятися, але фінанси не дозволяють. Грамотний розподіл бюджету та розуміння того, скільки ви готові і хочете віддати за організацію тімбілдінга, допоможе розставити пріоритети і зробити івент по-справжньому корисним.
  • Мета проведення тімбілдінга. Для того, щоб отримати результат і оцінити успішність заходу, важливо розуміти, яка перед ним стоїть завдання: познайомити співробітників різних відділів, згуртувати колектив, опрацювати проблемні зони в роботі і так далі. Головне завдання - завжди одна, а якщо вдалося отримати якісь додаткові ефекти - вам дійсно вдалося організувати ефективний тимбилдинг.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що ще важливо не упустити?

Проводячи тимбилдинг і корпоратив, ви зіткнетеся з безліччю деталей, які можуть зіпсувати івент. Розповімо про найбільш часто виникають труднощі:

  • Проблеми з трансфером. Якщо ви організовуєте корпоратив або тімбілдінг на природі за містом, то варто подумати про те, як ваші співробітники туди доберуться. Можливо, для когось це стане проблемою і відразу налаштує людини на негатив.
  • Їжа. Всі ми любимо спілкуватися, комунікувати і налагоджувати відносини, але це все краще робити не на порожній шлунок. Якщо передбачається тривалий тимбилдинг, подбайте про харчування: виїзний кейтерінг зможе вирішити це питання легко і без турбот.
  • Перенасичена програма. Всім іноді потрібно відпочити, навіть якщо ви хочете отримати максимальний результат, все одно залиште час на вільної спілкування і релакс. Перенасичення емоціями і активностями може теж викликати певний рівень стресу.
  • Керівник - частина колективу. Багато директорів і засновники компаній вважають за краще бути в стороні від корпоративних івентів, або присутні тільки на офіційній частині. Хочете організувати ефективний тимбилдинг - директор повинен бути включений в усі активності і спілкуватися зі своїми співробітниками на рівних. Дотримуючись правил субординації, звичайно)

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

І, звичайно, важливо усвідомлювати, що замовити проведення тімбілдінга - це не порятунок від усіх проблем фірми. Робота на командоутворення і згуртування - це довгострокова стратегія і для досягнення максимального ефекту, необхідна постійна активність.

Previous Post Тимбилдинг для великих фірм, середніх і малих: в чому відмінність
Next Post ідеальний Тімбілдер

Залишити відповідь